Jimmy Cricket | Pilttapeet DŽUNGEL

Tihe džunglimuster, millel on mitmesugused vihmametsade troopilised rohelised taimed, erinevate roheliste varjunditega, mis ümbritsevad erinevaid vihmametsade loomi. See disain sobiks ideaalselt lastetuppa, mis õhutaks lapse kujutlusvõimet ja lubaks tuua pisut džunglielu ka laste ellu. Pilttapeet on trükitud non woven paberile ja seda iseloomustab kõrge kvaliteet ning funktsionaalsus (tapeeti on lihtne paigaldada ja tapeet on pestav). Pilttapeet koosneb ühest rullist, milles neli 300cm pikkused, 45cm laiad paanid. Seina katvus on 5,4m rulli kohta. Tapeet on pestav, tänu erilisele pinnale (mustuse ja mõned kodused veepõhised plekid võib tapeedilt puhastada niiske lapiga ja seebiveega). Tapeeti saab seinale kleepida spetsiaalse fliistapeedi liimiga (liim tuleb kanda seinale, mitte paanile nagu pabertapeedi puhul). Tellimusele lisandub transport.
280,00 €

Description

Materjal Fliistapeet (Non-woven)
Suurus Laius 45cm, kõrgus 300cm
Disainer Jimmy Cricket
Kaubamärk Jimmy Cricket
Päritolumaa Austraalia
Pariisis elava ja töötava 1972. aastal sündinud prantsuse kunstniku Julien Colombieri loomingut. Iseõppinud maalikunstnik Colombier töötab peamiselt akrüülide ja õlipastellidega, eelistades töötada tohututel paberilehtedel või otse seina ääres - mida otsem, seda parem. Tema meeldejäävat tööd mõjutavad tugevalt grafiti maailm, Jaapani kunst, Matisse ja Keith Haring. Colombieri kunst hõlmab erinevaid graafilisi tehnikaid, sealhulgas kriiti, paberit, lõuendit ja värvi, et saada varjulisi, sugestiivseid kompositsioone, mis põimuvad lillede , taimede ja puude vahel. Rulluisukultuuri taustast mõjutatuna integreerib Colombier sageli oma kujundused suuremahulistesse seinamaalingutesse ja linnaruumi.

Source: https://www.yellowtrace.com.au/julien-colombier/

SAADAVUS: Tootja Laos

TARNEAEG: 20-30 tööpäeva

 

 

Related Products

papier-peint-foret-noire

Moustache | Nathalie Lété - MAALILINE MUSTA METSA PILTTAPEET

Maailine musta metsa pilttapeet. Disainitud Prantsuse disaineri Nathalie Lété poolt....

480,00 €
Product details

jardin-creme

Moustache | Nathalie Lété - KREEMIAED PILTTAPEET

Maaliline kreemiaed pilttapeet. Disainitud Prantsuse disaineri Nathalie Lété poolt....

480,00 €
Product details

jardin-gris

Moustache | Nathalie Lété - HALL AED PILTTAPEET

Maaliline hall aed pilttapeet. Disainitud Prantsuse disaineri Nathalie Lété poolt....

480,00 €
Product details

www.thorhilden.com

Kontakt

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vabandame, hetkel ei saa ostude eest tasuda läbi ostukorvi pankalinkide. Oma ostusoovist kirjutage meile, ning seejärel väljastame teile arve e-maili teel This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.