Image

Thorhilden on kodusisustuskaupade e-pood, mille valikust leiab ennekõike põhjamaist ja kaasaegset disaini. Meie eesmärk on teha ilusat mööblit ja disaintooteid kättesaadavaks igaühele. Hästi disainitud, funktsionaalsed ja kvaliteetsed mööbliesemed ei pea alati maksma väikest varandust. Iga kodu väärib kena mööblit.
Me hindame disainerite ja tootjate tööd kõrgelt, mis pühendatakse iga eseme tootmiseks, mida Thorhilden e-poes müüme. Sellepärast peame oluliseks suhelda  tootjatega otse ning ilma vahendajateta. Et saaksime pakkuda põhjamaist disainmööblit mõistliku hinnaga, oleme ära jätnud kulukad vahelaod ning viinud oma marginalid miinimumini.

Ostes Thorhilden e-poest võite kindel olla, et saate oma tellimuse otse tootjalt, parima kvaliteedi ja hinnaga. Personaalne suhe tootjatega võimaldab kohandada erisoove teie vajduste järgi.

.

MEIE MISSIOON

Thorhildenis väärtustame puhaste joontega kvaliteetset põhjamaist disaini, ergonoomilist tootmist ja mõistlikku hinda. Väärtustame lihtsuse võlu, funktsionaalsust ja koostööd. Nendest põhimõtetest lähtudes soovime tuua kvaliteetset ja ilusat põhjamaist disainmööblit iga suuruse ja eelarvega koju.

.

ÕIGLANE HIND

Ostes mõne toote Thorhilden e-poest, võite kindel olla, et saate selle otse tootjalt. Meie personaalne suhe tootjate ning disaineritega võimaldab meil pakkuda teile parimat hinda ja mõningate brändide puhul ka võimalust enda väljavalitud toodet lasta oma vajaduste ja soovide järgi kohendada. Seega võite kindel olla, et hea põhjamaine disain jõuab teieni parimas võimalikus konditsioonis, hea hinnaga ja vastavalt teie soovidele. 

.

KVALITEET

Kõik Thorhilden e-poes müüdavad tooted läbivad põhjaliku kvaliteedikontrolli, et saaksite meilt ostes tunda end kindlana, et ostetud toode teenib teid pikki aastaid. Oleme pühendunud heale klienditeenindusele algusest lõpuni, et pakkuda teile täielikku rahulolu oma ostuga. Thorhildeni e-poes müüdavad brändid on läbinud rahvusvahelise kvaliteedikontrolli ning omavad kvaliteedi sertifikaate. 

.

.

ETTEVÕTTE ANDMED

York Business Consulting OÜ

York Business Consulting OÜ, registrikoodiga 12530111 , aadressiga Harjumaa, Tallinn linn, Liivaoja tn 1 D, 10155

E-mail: hello@thorhilden.com
 
Telefon: +372 56228888

www.thorhilden.com

Kontakt

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.