Little Lights | valgusti LIND lilla ja sinine

Little Lights lamp lind on pisike ja võluv, imetlusväärne kaaslane, kellega su laps võib rahulikult oma tuba jagada. Antud lambil on LED lambid hubase sooja valgusega, et öösel liigne valgus und ei segaks, kuid aitaks rahulikult magama jääda. Kõik Little Lights lambid on ka reguleeritava valgustugevusega, nii et saad ise otsustada, kui palju valgust soovid. Lamp lind on saadaval kolmes erinevas värvitoonis.
145,00 €

Description

Materjal Tahke männipuu
Suurus 30 x 36 cm
Andmed LED-lambid sooja valgusega 2,2W, Vooluadapteri sisend: vahelduvvool 100–240, väljund: 24 V alalisvoolu, Sertifikaadid: CE, FCC, RoHS, Valgustusaeg: umbes 100 000h
Kaubamärk Little Lights
Päritolumaa Poola
Pariisis elava ja töötava 1972. aastal sündinud prantsuse kunstniku Julien Colombieri loomingut. Iseõppinud maalikunstnik Colombier töötab peamiselt akrüülide ja õlipastellidega, eelistades töötada tohututel paberilehtedel või otse seina ääres - mida otsem, seda parem. Tema meeldejäävat tööd mõjutavad tugevalt grafiti maailm, Jaapani kunst, Matisse ja Keith Haring. Colombieri kunst hõlmab erinevaid graafilisi tehnikaid, sealhulgas kriiti, paberit, lõuendit ja värvi, et saada varjulisi, sugestiivseid kompositsioone, mis põimuvad lillede , taimede ja puude vahel. Rulluisukultuuri taustast mõjutatuna integreerib Colombier sageli oma kujundused suuremahulistesse seinamaalingutesse ja linnaruumi.

Source: https://www.yellowtrace.com.au/julien-colombier/

Meie LED-lambid kasutavad LED-e, mis on ohutud, vastupidavad, kulutavad vähe energiat ja on keskkonnasõbralikud. Oma lampide tootmiseks kasutame looduslikku puitu, mis on pärit korralikult majandatud metsaaladelt. Lisaks on kõik meie lambid värvitud keskkonnasõbralike akvarellidega, millel on Poola Alergoloogiaühingu positiivne heakskiit. Kõik lambid on disainitud ja toodetud Poolas.

SAADAVUS: Tootja Laos

TARNEAEG: 20-30 tööpäeva

 

 

 

 

Related Products

Pilti pole määratud

Majvillan | tapeet THE BIG BLUE DUSTY TURQUOISE

Tapeet THE BIG BLUE DUSTY TURQUOISE, disainitud Rootsi brändi Majvillan disainer...

85,00 €
Product details

0045

Wooden Story | LASTEVOODI hele

Poola brändi Wooden Story voodi on funktsionaalne mööbliese, mis on kohandatud nii...

1629,00 €
Product details

00022

Wooden Story | Naturaalsest puidust klotsid 100 tk

Poola brändi Wooden Story naturaalsest puidust klotsid (100 tk) koos puuvillase...

57,00 €
Product details

www.thorhilden.com

Kontakt

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vabandame, hetkel ei saa ostude eest tasuda läbi ostukorvi pankalinkide. Oma ostusoovist kirjutage meile, ning seejärel väljastame teile arve e-maili teel This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.